fbpx

Kilkanaście lat temu każdy, kto chciał stworzyć stronę internetową musiał znać język PHP, HTML bądź JavaScript. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wystarczy postawić na odpowiedni kreator stron www, aby bazując na prostych w obsłudze narzędziach stworzyć witrynę, która będzie funkcjonalna i atrakcyjna dla Internautów. Warto pamiętać, że wiele z dostępnych narzędzi jest dostępna bezpłatnie, co oznacza, że korzystanie z nich nie wiąże się z żadnymi opłatami.

➡️ Sprawdź naszą ofertę programów bez kodowania

Webflow

Webflow to narzędzie, które pozwala na tworzenie atrakcyjnych dla Internautów stron. Decydując się na jego zastosowanie, można w szybki i pozbawiony problemów sposób zaprojektować stronę www, która będzie w pełni funkcjonalna.

Co ważne, aby to zrobić, nie trzeba napisać nawet jednego kodu HTML. Aplikacja daje ogromne możliwości, sprawdzając się naprawdę bardzo dobrze. Jej dużym atutem jest prosta obsługa, co sprawia, że poradzi sobie z nią każdy – nawet te osoby, które dotychczas z tworzeniem stron www nie miały za wiele wspólnego.

Atutem programu jest to, że zapewnia on wszystko, co jest niezbędne do skutecznego projektowania witryn. W efekcie nie trzeba sięgać po żadne wtyczki, których znalezienie i instalacja często nie są proste. Webflow poleca się najbardziej niewielkim firmom. Jest tak między innymi dlatego, że posiada on wbudowany moduł pozwalający na skuteczną obsługę e – commerce.

➡️ Sprawdź nasze kursy Webflow

​WebWave

Narzędziem, które sprawdza się świetnie wówczas, gdy chcemy stworzyć stronę www, nie znając chociażby kodów HTML, jest WebWave. Tym, co je charakteryzuje jest przede wszystkim prostota obsługi. Nawigacja jest w pełni intuicyjna i ma charakter graficzny.

Na każdym kroku pojawiają się różne podpowiedzi, co znacznie ułatwia pracę. Możliwe jest skorzystanie z dostępnych szablonów, w które można jednocześnie wprowadzać własne modyfikacje. Możliwe jest także zaprojektowanie strony internetowej od zera.

Decydując się na skorzystanie z WebWave, można bazować na dostępnych kształtach i barwach bądź postawić na własne grafiki. Te gotowe można dopasowywać do własnych potrzeb i preferencji. Plusem, który docenią bardziej zaawansowani użytkownicy jest możliwość osadzania kodu HTML oraz JavaScript.

➡️ Sprawdź nasze kursy Webwave

Carrd

Carrd to narzędzie do tworzenia prostych, responsywnych stron internetowych bez konieczności posiadania umiejętności z zakresu programowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i łatwo stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, bez konieczności inwestowania dużo czasu i wysiłku w naukę języków programowania.

Narzędzie Carrd pozwala na łatwe i szybkie tworzenie stron internetowych za pomocą prostego interfejsu drag-and-drop (przeciągnij i upuść). Można w nim dodawać różnego rodzaju elementy, takie jak formularze, przyciski, galerie zdjęć i wiele innych.

Strony tworzone w Carrd są automatycznie dostosowywane do urządzeń mobilnych, dzięki czemu są widoczne i działają poprawnie na różnych urządzeniach.

➡️ Sprawdź nasze kursy Carrd

Bubble

Bubble to narzędzie do tworzenia aplikacji internetowych bez konieczności posiadania umiejętności z zakresu programowania. Umożliwia ono tworzenie różnego rodzaju aplikacji, takich jak platformy e-commerce, aplikacje do zarządzania projektami, aplikacje do planowania wydarzeń i wiele innych.

Bubble pozwala na tworzenie aplikacji za pomocą prostego interfejsu drag-and-drop (przeciągnij i upuść). Nie jest wymagana żadna wiedza z zakresu programowania, a jedynie podstawowa znajomość obsługi komputera. Bubble oferuje szeroki wachlarz narzędzi i możliwości, dzięki którym można stworzyć aplikację dopasowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Aplikacje stworzone w Bubble są automatycznie dostosowywane do urządzeń mobilnych, co umożliwia ich wygodne korzystanie zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach przenośnych.

➡️ Sprawdź nasze kursy Bubble

GlideApps

GlideApps to platforma internetowa, która błyskawicznie przekształca dane z arkuszy kalkulacyjnych (Google Sheet, Excel) w aplikacje mobilne. Program posiada wiele gotowych szablonów i szybko dostosuj je do swoich potrzeb.

➡️ Poznaj narzędzie z kursem Glideapps