fbpx

Kolejny miesiąc przynosi nam następną odsłonę niezbędnika narzędziowego czyli przydatnych aplikacji, stron dla wszystkich webdesignerów, programistów, grafików.

 

Ui sounds

Projektowanie UI to nie tylko świetna grafika. To wiele czynników w tym dźwięki. Dobrze dopasowany dźwięk może sprawić, że aplikacja będzie przyjemniejsza w odbiorze. Mamy dla Was stronę gdzie znajdziecie świetne dźwięki do projektowania aplikacji.

 

 

ioswireframingkit

Świetna strona dla wszystkich projektantów UX/UI. Na stronie znajdziesz ponad 240 w pełni konfigurowalnych szkiców aplikacji. Wszystkie projekty posiadają podstawowe rzeczy takie jak rejestracja, profile użytkowników, ustawienia i tak dalej. Bardzo łatwo jest dopasować zmieniając kolor oraz typografię na własną.

 

 

duotone shapefactory

Chcesz szybko uzyskać dwukolorowy obraz ? To narzędzie jest genialne w swojej prostocie. Wszystko co musisz zrobić to przesłać zdjęcia i wybrać
dwa kolory.

 

 

micro copy inspirations

Tym razem coś trochę dla copywriterów, trochę dla projektantów stron. Jeśli szukasz inspiracji jak mogą wyglądać Twoje teksty na stronie, żeby nie były nudne to tutaj znajdziesz szereg przykładów. Znajdziesz tu strony 404, ciasteczka, zgody, biuletyny, komunikaty o błędach i tak dalej. Po prostu zobacz jak robią to inni.

 

 

medialoot

Strona, na której znajdziecie tysiące fontów, ikon, obrazów, szablonów, interfejsów. Do dyspozycji macie konto Free oraz Premium.

 

 

orion icon library

Strona dla każdego projektanta stron. Znajdziesz na niej precyzyjnie wykonane ikony z podziałem na liniowe, flat, kolorowe, z obrysem. Bardzo przyjemnie wyglądająca baza.

 

 

craftloop

Dla wszystkich projektantów UX mamy świetne ikonki w formacie SVG.

 

 

browse emall

Jeśli tworzysz strony internetowe wiesz, że Twój projekt w każdej przeglądarce może wyglądać inaczej. Rozwiązaniem może być instalacja wszystkich dostępnych na rynku przeglądarek. Ale musisz przyznać, że jest to niewygodne. Naprzeciw temu przychodzi ten program, dzięki któremu otrzymasz wszystkie przeglądarki w jednym miejscu. Dzięki temu przetestujesz swoją stronę o wiele szybciej.