fbpx

Lato w pełni, a u nas pora na następną lipcową część niezbędnika czyli przydatnych narzędzi dla każdego kto pracuje przy biurku. Dziś mamy ciekawe propozycje dla projektantów oraz fotografów. Pozostałe części znajdziecie pod tym linkiem.

 

BUBBLES PHOTOSHOP

Dzięki tej nakładce na zdjęcia w szybki sposób dodacie do swoich fotografii bardzo realistyczny efekt baniek mydlanych. Warto przejrzeć pozostałe zasoby tej strony ponieważ znajdziecie tam mnóstwo darmowych rzeczy !

 

 

GRADIENTY MATERIAL DESIGN

Kto powiedział, że gradienty poszły w zapomnienie ? Odświeżony styl material design to powrót do korzeni i ponowna fascynacja gradientami. Tutaj znajdziesz ciekawe połączenia w duchu płaskiego stylu.

 

FREE PRESET

Znajdziecie tu kilkadziesiąt darmowych presetów kolorystycznych do Lightromma oraz Photoshopa. Jednym kliknięciem przemienicie barwy na zdjęciu.

 

 

GETROCKNOTE


To narzędzie pozwoli Ci robić notatki w filmach na Youtubie. Przydatne gdy oglądasz jakiś edukacyjny materiał i chcesz na bieżąco notować najważniejsze informacje.

 

 

CUPCAKEIPSUM

>

Każdy zna Lorem ipsum. Jednak czy nie jest ono już nudne ? Na tej stronie znajdziesz lorem ipsum w nowym, lepszym wydaniu. Idealne jako zapełniasz dla wszelkich projektów graficznych. Obowiązkowa pozycja w zakładkach, każdego grafika.

 

 

LORDICON

Strona, dzięki której Twój projekt strony lub aplikacji wzbogaci się o świetnie wykonane, animowane ikony w formacie SVG.

 

 

DESIGNER IO

Czy chcąc projektować grafikę wektorową musisz wydawać pieniądze na abonament od Adobe ?  Dziś mamy darmowy odpowiednik dla Illustratora: Gravity Designer !

 

PHOTOPEA

Szukasz darmowej alternatywy dla Photoshopa ? Zobacz aplikację Photopea, która poradzi sobie nawet z otworzeniem plików psd.

 

 

VANSCHNEIDER COLOR

Wiem, że uwielbiacie palety kolorów. Tym razem strona z gotowym połączeniem dwóch kolorów. Trzeba przyznać, że połączenia są bardzo nowoczesne i pasują do siebie.

 

 

BEFUNKY

Mamy dla Was świetny edytor zdjęć online Befunky. Posiada praktycznie wszystkie podstawowe funkcje, by obrobić zdjęcie. Do tego polecamy zajrzeć do działu filtrów artystycznych.