fbpx

Czasami w Twojej witrynie może przyjść potrzeba pokazania zdjęcia przed i po. Na naszej stronie taka opcja mogła by się przydać w przypadku kursów do Photoshopa gdzie pokazany byłby efekt przed edycją zdjęcia i to jak wygląda ono po edycji. Inny przykład zastosowania takiej wtyczki to strony firmowe np. gabinetu dentystycznego gdzie pokazujemy zdjęcia zębów przed wybielaniem i po wybieleniu. Zamiast dwóch zdjęć można zastosować ciekawe rozwiązanie w postaci przesuwanego suwaka między zdjęciami. Dzisiaj zebraliśmy dla Was kilka wtyczek, które umożliwią Wam stworzenie efektu galerii w stylu przed i po.

 

 

Multipurpose Before After Slider

Jedyne płatna wtyczka w tym zestawieniu. Jednak warto odżałować te 20 dolarów ponieważ w zamian otrzymujemy różnego dodatkowe ciekawe funkcje. Oprócz standardowych  funkcji jak  shortcody oraz widgety otrzymujesz również możliwość porównania zdjęć poprzez suwak lub ustawienie ich obok siebie.

 

 

Before After Image Slider Lite

Darmowa wtyczka pozwala porównać dwa obrazy. Z parametrów edycyjnych dostajesz do ustawienia parametr alt obrazów, zdefiniowanie szerokości, tytułu oraz co ważne dostępne są shortcody co pozwoli osadzić taki obraz w dowolnym miejscu na stronie. Dla bardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość definiowania dodatkowych klas.

 

 

Twenty20

Twenty20 jest pluginem twórców szablonu Twenty czyli został opracowany przez zespół ZURB. Oczywiście służy do pokazania różnic między dwoma obrazami. Z racji tego, że został stworzony przez bardzo doświadczony zespół otrzymujemy pewność, że zdjęcia będą przystosowane do urządzeń mobilnych. Do tego należy dodać łatwy i przejrzysty interfejs użytkownika oraz obsługę widżetów. Ogromnym plusem jest również integracja z Visual Composer co jeszcze bardziej ułatwia użytkowanie tej wtyczki.

 

 

Before After Image Slider WP

Wtyczka prosta bo jej działanie tez ma być proste i bez niepotrzebnych komplikacji. Mamy dwa obrazy i efekt przed i po. Na plus wtyczki to przystosowanie do urządzeń mobilnych co o dziwo w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie oczywiste. Kolejne plusy to integracja z widżetami. Do tego dodajmy obsługę shortcodów i nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba.

 

 

Slider comparison image before and after

Kolejna darmowa wtyczka pozwalająca stworzyć efekt porównania zdjęć. Otrzymujemy możliwość ustawienia strzałki pionowo jak i poziomo. Do tego mamy tutaj shortcody w celu umieszczenia zdjęcia w dowolnej części strony statycznej lub wpisu.

 

 

Before After

Kolejne proste oraz darmowe rozwiązanie. Dostajemy tu w zasadzie to co w poprzednich rozwiązaniach czyli shortcody, widżety itd.